MijnRapportfolio Beveiliging
Vanaf 26 november 2024 is MijnRapportfolio officieel ISO 27001 gecertificeerd. Dit betekent dat onze producten veilig worden ontwikkeld, geleverd en optimaal presteren in de Cloud.
MijnRapportfolio maakt deel uit van het ‘Visma Cloud Delivery Model’ (VCDM). Dankzij het voldoen aan alle eisen van dit model, heeft MijnRapportfolio de volgende belangrijke certificering en verklaring behaald:
De voordelen voor onze klanten
Je krijgt het hoogste niveau van beveiliging Het Security Programma minimaliseert de kans op kwetsbaarheden in onze producten. Dit programma omvat continue monitoring, een veilige infrastructuur en proactieve dreigingsdetectie. Met ISO27001-certificering en de ISAE3402 type II-rapportage kun je vertrouwen op de betrouwbaarheid van onze cloudservices.
Je krijgt regelmatig (en snel) productupdates Dankzij onze geautomatiseerde softwarelevering kunnen teams meerdere keren per week of zelfs per dag verbeteringen doorvoeren. Hierdoor kunnen we snel inspelen op klantbehoeften en problemen oplossen voordat ze impact hebben.
Je product is altijd beschikbaar Onze software, tools, infrastructuur en interne processen zijn ontworpen voor bijna 100% beschikbaarheid.
Privacy Convenant
MijnRapportfolio is aangesloten bij het Privacy Convenant onderwijs. Hiermee hebben we ingestemd om alleen gebruik te maken van de model verwerkersovereenkomst (incl. bijlagen) die integraal onderdeel uitmaakt van het convenant. In deze model verwerkersovereenkomst met bijlagen is de wet- en regelgeving correct en compleet toegepast en toegesneden op verwerking van persoonsgegevens in het onderwijs.
Deze overeenkomst wordt aangeboden via de Dienst Verwerkersovereenkomsten van Kennisnet.